۵ كرم تابستانه طبيعي 

درفصل تابستان یکی از مهم‌ترین نقاطی که باید به آن توجه کنیم پوستمان است چرا که تابش نور خورشید می‌تواند به پوست آسیبهای بسیار زیادی وارد کند. در فصل تابستان میوه‌های زیادی وارد بازار می‌شود و البته برخی از این میوه‌ها می‌توانند نقش کرم‌های محافظ پوست را برای ما داشته باشند. این میوه‌ها می‌توانند برای سلامت پوست شما بسیار عالی باشند و همیشه هم در دسترس خواهند بود.

هندوانه

یکی از بهترین میوه‌هایی که این روزها در هر میوه فروشی می‌توانید آن را پیدا کنید هندوانه است. خوردن یک برش از این میوه می‌تواند هم شما را خنک هم با توجه به داشتن ویتامین‌های Aو C از پوست شما به خوبی محافظت کند. این میوه باعث می‌شود تا جریان خون روی پوست شما بهبود یابد.

زردآلو

یکی دیگر از میوه‌های تابستانی که می‌تواند پوست شما را در این آفتاب سوزان محافظت کند، زردآلو است. زردآلو یک میوه بسیار غنی و حاوی مقدار بسیار زیادی از «بتاکارتن» و ویتامین C است. بتاکارتن یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است که باعث می‌شود تا سلول‌های پوستی شما تازه و سرحال شوند.

سیب

سیب نیز یکی دیگر از میوه‌های بسیار عالی برای پوست است که در تمامی فصل‌ها و همچنین تابستان می‌توانید از آن استفاده کنید. سیب نه تنها می‌تواند پوست شما را سالم نگه دارد بلکه برای دستگاه گوارش و دیگر اجزای بدنتان نیز بسیار عالی خواهد بود.

انگور

انگور نیز میوه‌ای است که این روزها در میوه فروشی‌ها قابل دسترسی است. این نکته را در خاطر داشته باشید که فرق نمی‌کند کدام نوع از انگور را انتخاب کنید چرا که همه آنها به یک میزان می‌توانند پوست شما را سالم نگه دارند. انگور با توجه با خاصیت آنتی اکسیدانی بسیار عالی که دارد پوست شما را نرم و لطیف و همچنین زیبا می‌کند.

یوگادارما: باید توجه داشت که میوه‌ها سرشار از ویتامین و البته قند هستند و در استفاده از آنها باید حد تعادل را رعایت کرد. قند بعضی از میوه‌ها برای افراد دیابتی زیاد است و یا به طور معمول خوردن مقدار زیادی میوه، به ویژه انواع آن در یک زمان می‌تواند قند خون افراد را بالا ببرد.

بنابراین داشتن اعتدال در مصرف مناسب است.

همچنین ببینید

چیدمان سفره هفت سین

چند پیشنهاد برای هفت سین امسال گندم، برنج و سکه نشانه ثروت و مکنت است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*